Loading...
/درباره ما
درباره ما2020-06-30T13:04:19+04:30

من کی­ ام؟ 

من محمدرضا تقی زاده هستم مهندس IT در گرایش وب. طراحی سایت، سئو و دیگر خدمات دیجیتال مارکتینگ و تبلیغات اینترنتی از خدماتی  هستند که ارائه میدهم.

متولد ۹ بهمن ۱۳۶۵ در شهر تهران. دیپلم خود را در هنرستان فنی حرفه ای در رشته کامپیوتر در سال ۱۳۸۴ دریافت کردم و اولین تجربه برنامه نویسی من در آن هنرستان مربوط به سال­ ۸۲ است که با زبان های پاسکال و بیسیک کدنویسی میکردم.

پس از پایان هنرستان با قبولی در کنکور سراسری سال ۸۴ وارد دانشکده فنی شهید شمسی پور شدم و در رشته نرم افزار در مقطع کاردانی ادامه تحصیل دادم و در سال ۸۶ مجددا در مقطع کاردانی اینبار در رشته سخت افزار مشغول به تحصیل شدم و در نهایت در سال ۸۸ وارد مقطع کارشناسی در رشته مهندسی تکنولوژی IT  گرایش برنامه نویسی تحت وب در دانشگاه علمی کاربردی شدم و در سال ۹۰ لیسانس خود را از آن دانشگاه دریافت کردم.

در سال ۸۹ در دوره های CIW  مجتمع فنی تهران شرکت کردم و حدود ۲ سال مشغول فراگیری HTML، CSS، JavaScript، JQuery، PHP، MySql، SEO و… بودم.

از سال ۹۰ به صورت فریلنسری وارد بازار کار طراحی و برنامه نویسی وب سایت شدم و پروژه های متعددی را اجرا کردم.

در سال ۹۴ با شرکت پرشین تولز  و شرکت روی خط مدیا در زمینه برنامه نویسی سرور ساید به زبان PHP همکاری داشته ام.

در سال ۹۵ و ۹۶ با چند آژانس مسافرتی از جمله لاچین سیر همکاری داشتم و در سال ۹۷ با آژانس مسافرتی و جهانگردی ستاره برج سفید.

برخی از نمونه کارهای من را می­توانید در قسمت نمونه کارها مشاهده نمایید.