چرا برای کسب و کارم احتیاج به وب سایت دارم؟

طراحی سایت

طراحی وب سایت شما را به چالش کشیده‌است؟ تجارت خود را راه‌اندازی کرده‌اید اما نمی‌دانید که استفاده از وب‌سایت چه ضرورتی دارد؟!

در دنیایی که اطلاعات از طریق اینترنت در اختیار همگان قرار داده شده‌است، شما همچنان به شیوه سنتی کسب‌و‌کار اعتقاد دارید؟

بگذارید در یک کلام به شما بگویم، طراحی وب‌سایت از نان شب هم برای شما و تجارت شما واجب‌تر است. تأثیر سایت در رونق کسب‌و‌کار درست مانند تاثیر اعتبار یک کهنه‌کار در راسته قدیمی بازار است.

اگر هنوز هم در مورد طراحی وب‌سایت دودل هستید با ما همراه باشید.

سفارش سایت

چرا باید طراحی وب‌سایت را جدی بگیرید؟!

صرف نظر از اینکه در چه زمینه‌ای مشغول به فعالیت هستید، به یک وب‌سایت نیاز دارید. می‌توانید شخصاً سایت شخصی خود را طراحی کنید یا سفارش سایت را به بهترین طراح سایت تهران یا هر شهری که در آن حضور دارید، بسپارید.

در واقع باید از همان روز اولی که کسب‌و‌کار خود را راه‌اندازی کردید؛ وب‌سایت تجارت خود را نیز طراحی می‌کردید. اما بگذریم امروز بهتر از فرداست و شما هنوز هم شانس رقابت در این بازار را دارید. باز هم می‌پرسید: چرا این موضوع تا این حد اهمیت دارد؟

راه‌اندازی وب‌سایت

·         دستیابی به مشتریان بیشتر

این روزها مشتریان بخش اعظم زمان خود را در اینترنت و در جستجوی کالا و خدمات موردنیاز خود سر می‌کنند. با جستجوی اینترنتی دیگر نیازی به خروج از منزل و صرف زمان و هزینه بالا برای یافتن مقصود مشتریان نیست.

تنها چند کلیک کافی است تا مشتریان تمام اطلاعات مربوط به کالا یا خدمات موردنظر را در کمترین زمان ممکن به دست آوردند. از این گذشته، روزانه ۳.۵ بیلیون جستجو در سطح اینترنت انجام می‌شود؛ تعداد زیادی از این جستجو‌ها به دنبال تجارتی شبیه به شما هستند؟!

طراحی سایت شخصی

·         اعتبار تجارت شما فزایش می‌یابد؛

امروزه کاربران نه تنها کالاهای خود را در اینترنت جستجو می‌کنند بلکه اطلاعات لازم را نیز با مشاهده وب‌سایت‌های متفاوت جمع‌آوری می‌کنند. مشتریان پس از مشاهده قیمت‌ها و کیفیت اقلام و خدمات متفاوت در فروشگاه‌های متفاوت تصمیم نهایی خود را اتخاذ می‌کنند.

 تجارت‌هایی که به صورت کاملاً شفاف همه چیز را در معرض نمایش می‌گذارند، مسلماً از محبوبیت و مقبولیت بیشتری برخوردار هستند.

مطالعات نشان داده‌است؛ مردم در طول هفته به طور متوسط ۲۳.۶ ساعت در فضای آنلاین به سر می‌برند. این یعنی روزانه ۵ ساعت جستجوی آنلاین!

 امروزه ۹۷ درصد مشتریان احتمالی شما، کسب‌و‌کار شما را در فضای اینترنت جستجو می‌کنند. تصور می‌کنید چه اتفاقی می‌افتد اگر موفق به یافتن تجارت شما نشوند! بله، تجارت دیگری را انتخاب می‌کنند…!

بهترین طراح سایت تهران

کاستن هزینه‌ها با طراحی وب‌سایت

 بله، درست متوجه شدید! شاید تصور کنید که هزینه استخدام بهترین طراح سایت تهران برای سفارش سایت بسیار پرهزینه است اما باور کنید؛ بهایی که به‌دلیل نداشتن وب‌سایت می‌پردازید به مراتب سنگین‌تر است.

در مقایسه با هزینه تبلیغات روزنامه‌ای یا تلویزیونی یا حتی چاپ تراکت، این هزینه به مراتب مقرون به صرفه‌تر است.

 چرا که نه تنها از بین نمی‌رود بلکه شما همواره می‌تواند تغییرات تازه‌ای را در طراحی وب‌سایت خود اعمال کنید و البته درآمد بیشتری را نیز کسب می‌کنید، می‌پرسید چگونه:

·         طراحی وب‌سایت شما را در دسترس قرار می‌دهد

فروشگاهی که در قالب وب‌سایت فعال است، در تمام روزهای هفته و در تمام ساعات شبانه‌روز در خدمت مشتریان است. به این ترتیب حتی زمانی که در خواب به سر می‌برید نیز سفارش‌هایی در سایت شما ثبت شده‌است. سبک زندگی پرمشغله امروز مشتریان را به سمت خرید اینترنتی سوق داده‌است. بهتر است به بهترین شکل ممکن از این فرصت استفاده کنید.

ساخت وب‌سایت فروشگاه

·         مشتریان خود را دنبال کنید

بله با طراحی وب‌سایت این فرصت در اختیار شما گذاشته می‌شود که به علایق و انتظارات یک مشتری وفادار پی ببرید و در زمان‌های مناسب، او را از موجود شدن کالای مورد نظر مطلع کنید و رابطه مستحکمی را با او برقرار کنید.

علاوه بر این نظرات و پیشنهادات مشتریان، شما را در پیشبرد تجارت یاری می‌کند. این نظرات نشانه‌ای از اعتبار تجارت شما خواهد بود که مشتریان احتمالی بیشتری را به تجارت شما دعوت می‌کند.

طراحی فروشگاه اینترنتی

 در آخر

اگر جز افرادی هستید که راه‌اندازی و طراحی وب‌سایت را کاری بیهوده قلمداد می‌کنید، به خاطر داشته باشید که دنیا هرگز دست از تغییر برنداشته‌است!

روزگاری خرید تمام مایحتاج موردنیاز از یک فروشگاه بزرگ نیز غیرمنطقی به نظر می‌رسید؛ اما امروزه شهرها مملو از فروشگاه‌های زنجیره‌ای هستند.

 طراحی وب‌سایت دستیابی مشتریان به شما را به مراتب ساده‌تر می‌کند. مشتریانی که به دنبال خدمات و محصولات شما هستند، طراحی یک وب‌سایت حرفه‌ای را نشانه‌ای از اعتبار و صلاحیت تجارت قلمداد می‌کنند. فرقی نمی‌کند این سایت سایت شخصی شما باشد یا یک فروشگاه اینترنتی؛ همین امروز برای سفارش سایت اقدام کنید.